Pro absolventy jakýchkoliv našich předchozích kurzů a případné zájemce z kurzu Vlna zdrojů I. jsme připravili kurz pro mírně pokročilé. Je to třídílný online kurz na základě přístupu Somatic Experiencing a našich bohatých zkušeností z individuální praxe s klienty a workshopů.

Formát kurzu: 3 online setkání, vždy jednou týdně v délce 90 minut a samostatná práce účastníků na sobě mezi jednotlivými lekcemi.

Obsah: podobná témata jako v kurzu Vlna zdrojů I., ale půjdeme více do hloubky: zdroje, práce s pociťovaným vjemem, bezpečí, sebepřijetí, vlna aktivace ANS, fyzické aktivity, laskavost, stabilita, sebevědomí.

Lektoři: Zlata Koštejnová, Martin Srdce.

Termíny: úterky 22. 2., 1. 3., 8. 3. 2022, vždy od 19.00 do 20.30.

Cena: Uvědomujeme si, že současná situace není pro mnoho lidí jednoduchá a proto jsme stanovili pružnou cenu kurzu. Doporučená cena je 900 Kč. Pokud je tato cena pro vás příliš vysoká, můžete zaplatit méně – podle svých možností.

Jak postupovat? V objednávce vyplňte kód slevového kupónu „ChciSlevuII“, tím se Vám cena zcela vynuluje a dostanete uhrazenou objednávku. Na číslo účtu uvedeného na objednávce účet pak můžete poslat takovou částku, která je pro Vás přijatelná.

V případě dotazů kontaktujte Martina Srdce: msrdce@seznam.cz