fbpx

Cesta ke svobodě 1.

7.10.2019-20.1.2020

Pro ty, kteří se chtějí ve svém životě pohybovat  vědomě a s lehkostí. Cílem je rozvinout kvality vnímavosti a otevřeného srdce k sobě i druhým a zlepšit tak své fyzické i duševní zdraví. 

Cesta ke svobodě je intenzivní kurz pro malou, uzavřenou skupinu účastníků. Během kurzu se účastníci učí vnímat a rozlišovat duševní, emoční a traumatické vzorce a zpracovávat je tak, aby mohli adekvátně a tvořivě reagovat na probíhající situace a cítit se svobodně. 

Podmínkou účasti je chuť prozkoumávat, ochota změnit staré návyky a vůle samostatně doma používat naučené přístupy a techniky mezi jednotlivými lekcemi kurzu.

Lektor: Martin Srdce

V případě dotazů nás kontaktujte na msrdce@seznam.cz

Práce s komplikovaným/traumatizovaným klientem - pro profesionály

18.10.-19.10.2019

Jeden a půldenní praktický seminář o traumatu určený především pro fyzioterapeuty, zdravotní sestry, bodyworkery, učitele, kouče nebo sociální pracovníky – prostě pro všechny profesionály, kteří se ve své praxi mohou setkat s lidmi, kteří prošli traumatizující událostí.

V rámci praktického workshopu se naučí, jak rozpoznat u klienta traumatickou reakci, zjistí, jak mohou vědomě ovlivnit jeho autonomní nervový systém a také si osvojí techniky na sebepéči a práci s hranicemi.

 

Lektoři: Zlata Koštejnová a Martin Srdce


Jednodenní meditační kurz

20.10.2019
17.11.2019
8.12.2019

 

Jednodenní meditační kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Cílem kurzu je naučit se a případně se zdokonalit ve specifické práci s myslí tak, aby jednotlivec mohl pokračovat vlastní samostatnou meditační praxí doma.

Lektor: Martin Srdce 

 V případě dotazů nás kontaktujte na msrdce@seznam.cz


Hranice v práci - hranice v rodině


15.11.-16.11.2019

 
Nejčastějším místem, kde narážíme na své hranice a hranice ostatních je ve vlastní rodině a na pracovišti. Jak mít dobré vztahy a udržet si vlastní hranice? A co děti a hranice – od kdy je začít vymezovat a kdy už je lepší je nechat jít?


Workshop je založen na přístupu Somatic Experiencing® Peter A.Levina, dále na přístupu lékaře a neurovědce Paul Donald MacLeana, antropologa Edward Twitchell Halla a psychiatra a neurologa Stephen W. Porgese.

Lektoři: Martin Srdce a Zlata Koštejnová 


Láska a vztahy
- Alchymie Srdce

13.12.-14.12.2019

 

Jak jsou spojené emoce s tělesnými vjemy? Je možné naučit se ovládnout své emoce, místo toho, aby emoce ovládaly nás? Uvědomujete si, že se v určitých situacích/vztazích chováte stále stejně, i když byste to chtěli změnit? Zatím jste nepřišli na to jak? Přijďte na náš seminář!

Jedná se o jeden a půl denní zážitkový workshop pro veřejnost s jednoduchými, ale praktickými návody na šťastnější a spokojenější život.  

Lektoři: Martin Srdce a Zlata Koštejnová


On-line diskusní fórum

 
Na našem facebookovém profilu najdete diskusní fórum, kde můžete pokládat své otázky nebo problémy a které vám obratem zodpovíme nebo poradíme.
Tato poradna je opět vedena v duchu somatického prožívání, meditace bdělé pozornosti a vnitřního ticha a klidu. 
Pokud se s námi chcete propojit, klikněte na tlačítko.
 
Close Menu