fbpx


Hranice v práci - hranice v rodině


15.11.-16.11.2019

 
Nejčastějším místem, kde narážíme na své hranice a hranice ostatních je ve vlastní rodině a na pracovišti. Jak mít dobré vztahy a udržet si vlastní hranice? A co děti a hranice – od kdy je začít vymezovat a kdy už je lepší je nechat jít?


Workshop je založen na přístupu Somatic Experiencing® Peter A.Levina, dále na přístupu lékaře a neurovědce Paul Donald MacLeana, antropologa Edward Twitchell Halla a psychiatra a neurologa Stephen W. Porgese.

Lektoři: Martin Srdce a Zlata Koštejnová 


Jednodenní meditační kurz

20.10.2019
17.11.2019
8.12.2019

 

Jednodenní meditační kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Cílem kurzu je naučit se a případně se zdokonalit ve specifické práci s myslí tak, aby jednotlivec mohl pokračovat vlastní samostatnou meditační praxí doma.

Lektor: Martin Srdce 

 V případě dotazů nás kontaktujte na msrdce@seznam.cz


Láska a vztahy
- Alchymie Srdce

13.12.-14.12.2019

 

Jak jsou spojené emoce s tělesnými vjemy? Je možné naučit se ovládnout své emoce, místo toho, aby emoce ovládaly nás? Uvědomujete si, že se v určitých situacích/vztazích chováte stále stejně, i když byste to chtěli změnit? Zatím jste nepřišli na to jak? Přijďte na náš seminář!

Jedná se o jeden a půl denní zážitkový workshop pro veřejnost s jednoduchými, ale praktickými návody na šťastnější a spokojenější život.  

Lektoři: Martin Srdce a Zlata Koštejnová

Fotka od Pexels z Pixabay

Setkání v Kruhu -
pro absolventy kurzů

11.9., 9.10., 13.11. a 11.12 v 18.30

 

Otevřené setkání účastníků workshopů Maják zdraví a kurzů Cesta k sobě a všech dalších, kteří chtějí rozvinout kvality otevřeného srdce a zlepšit své fyzické a duševní zdraví. Jdeme společně hlubokou cestou přijetí a opravdovosti. 

Každou druhou středu v měsíci od 18:30 ve studiu Dayal, Vyšehradská 43, Praha 2. Vstupné 300kč, platí se na místě.

Setkání vedou Martin Srdce a Zlata Koštejnová ze společnosti Maják zdraví na základě přístupu Petera Levina (Somatic Experiencing®), Polyvagální teorie Dr. Stephen Porgese, výzkumu Lise Burbeau (práce s vnitřními zraněními), bdělé přítomnosti a laskavosti. 

Cílem je se setkat v přátelském kruhu, možnost sdílet zážitky z práce na sobě, možnost obohatit se o názory a úhly pohledu ostatních a navzájem si předat ty nejlepší postupy a zkušenosti. Setkávání je podporou na cestě a také možností vytváření a udržování přátelství.

Není třeba se přihlašovat, stačí přijít.

 
Close Menu