fbpx
Fotka od Pexels z Pixabay

Práce s komplikovaným/traumatizovaným klientem

3.4.-4.4.2020

Jeden a půl denní workshop pro lékaře, fyzioterapeuty, psychoterapeuty, zdravotní sestry, učitele a další profesionály, kteří se ve své praxi setkávají s klienty/pacienty, kteří prošli traumatizující událostí.
Workshop je postaven na bázi teorie Somatic Experiencing® Petera Levina a Polyvagální teorie Stephena Porgese, přičemž je zaměřen kromě teoretického základu také na výcvik praktických dovedností. 
Cílem je získat přehled ve fyziologických reakcích těla na traumatizující událost a znalosti, jak s kterým klientem pracovat, aby nedocházelo k opětovné traumatizaci klienta/pacienta.

 

Setkání vedou Martin Srdce a Zlata Koštejnová.

 


Cesta ke svobodě - jarní kurz 2020

Termíny setkání:
6.2., 20.2., 5.3., 19.3., 9.4., 23.4., 14.5., 28.5.2020.

 

Pro ty, kteří chtějí vědomě pracovat na vlastním rozvoji. Cesta ke svobodě je intenzivní 8mi týdenní kurz pro malou uzavřenou skupinu účastníků. Během kurzu se účastníci učí vnímat a rozlišovat duševní, emoční a traumatické vzorce a zpracovávat je tak, aby mohli adekvátně a tvořivě reagovat na probíhající situace a cítit se svobodně.

Cílem kurzu je také zlepšení vztahů v rodině a v práci, větší duševní a tělesná pohoda, uvolnění tělesných napětí, snížení celkové míry stresu, dosažení zdraví a pocitu štěstí. Podmínkou účasti je chuť prozkoumávat, ochota změnit staré návyky a vůle samostatně doma používat naučené přístupy a techniky mezi jednotlivými lekcemi kurzu. Práce je založená na přístupu Petera Levina (Somatic Experiencing®), Polyvagální teorii Dr. Stephen Porgese, výzkumu Lise Burbeau (práce s vnitřními zraněními), bdělé přítomnosti a laskavosti.

Kurz vede Martin Srdce.

Kontakt: msrdce@seznam.cz nebo 608 920 804

Lektor: Martin Srdce 

Schůzky skupiny začínají vždy ve čtvrtek v 18.00 a končí ve 20.00 ve studiu Dayal, Vyšehradská 43, Praha 2.

Cena: 4200Kč za 8 lekcí


Láska a vztahy
- Alchymie Srdce

 

Jak jsou spojené emoce s tělesnými vjemy? Je možné naučit se ovládnout své emoce, místo toho, aby emoce ovládaly nás? Uvědomujete si, že se v určitých situacích/vztazích chováte stále stejně, i když byste to chtěli změnit? Zatím jste nepřišli na to jak? Přijďte na náš seminář!

Jedná se o jeden a půl denní zážitkový workshop pro veřejnost s jednoduchými, ale praktickými návody na šťastnější a spokojenější život.  

Lektoři: Martin Srdce a Zlata Koštejnová

Close Menu